شت کوین چیست؟ بررسی ویژگی ها و اهداف آن میهن سیگنال-آکادمی حسینی فایننس

شت کوین چیست؟ بررسی ویژگی ها و اهداف آن میهن سیگنال-آکادمی حسینی فایننس

این اصطلاح همچنین برای توصیف توکن‌هایی استفاده می‌شود که هدف خاصی را دنبال نمی‌کنند. شت کوین یک ارز دیجیتال است که انتخاب خوبی برای سرمایه‌گذاری نیست. این اصطلاح همچنین برای توصیف ارزهای دیجیتالی استفاده می‌شود که هدف خاصی را دنبال نمی‌کنند. حتما می دانید که تعدادی از ارز های دیجیتال در بین پنج هزار ارز موجود، از نظر کیفیت، فناوری و توضیع ثروت، بهره خاصی ندارند، این ها را جزو شت کوین ها طبقه بندی می کنند. شت کوین در واقع توکن هایی هستند که هیچ هدف خاصی را دنبال نمی کنند؛ معمولا چنین توکن هایی را از نظر سرمایه گذاری، جزو گزینه های نامناسب قرار می دهند.

نمی‌توانیم این واقعیت را نادیده بگیریم که بیشتر سرمایه گذاران کاملا بی‌سواد هستند و هیچ مهارت دیگری جز این‌که از ترس از دست دادن فرصت سرمایه گذاری سودآور روی یک دارایی سرمایه گذاری کنند، ندارند. از خود بپرسید آیا این شت کوین قیمت دارد؟ سپس قیمت آن را بررسی کنید. هر توکنی که قیمت آن در زمانی بسیار کوتاه رشد بسیار زیادی داشته باشد، Shitcoin محسوب می‌شود. اگرچه امکان دارد سایر افراد سرمایه خود را به علت FOMO از دست بدهند، سرمایه‌گذاری روی کوین‌های با ارزش واقعی بسیار مطمئن‌تر است و نگه داشتن بلندمدت آنها امن خواهد بود.

این رفتار یک ذهنیت گروهی است که سرمایه گذار از آن پیروی کرده و کوین را برای دیگران شیلینگ کرده تا آنرا خریداری کنند و باعث بالا رفتن قیمت می‌شود. با استفاده از گزینه «Industry» موجود در این نوار، عبارت «Memes» را جستجو کنید و بر روی آن کلیک کنید تا فهرست میم‌کوین‌ها برای شما نمایش داده شود. به جای سرمایه‌گذاری روی یک شت کوین، چند مورد از آن‌ها را انتخاب کنید. کیف پول من سعی در پشتیبانی کردن اکثر شت کوین های معروف و مورد تقاضا دارد ، همچنین به صورت روزانه تعدادی ارز جدید اضافه میشود .

قانون گذاران و سرمایه گذاران در وایت پیپر شما دنبال چه چیزی می‌گردند؟

در این قسمت فقط می خواهیم یک مثال ساده ذکر کنیم تا خود شما متوجه این موضوع شوید. تصور کنید که شما با آرزوی درآمد بیشتر وارد بازار رمز ارزها می شوید. در حالی که در ارزهای بی ثباتی که اصطلاحا به آن “شت کوین” می گویند، این بالا و پائین رفتن ها بسیار میم کوین وبلاگ محمد حسینی فایننس چشمگیر است. آخرین مورد و البته نه کم اهمیت‌ترین آنها، Samoyedcoin یک نسخه الهام گرفته شده از دوج کوین است.

از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید

در نهایت، کاربرانی که بدون آگاهی در این ارزها سرمایه‌گذاری کرده‌اند، با ضرر هنگفت از آن خارج می‌شوند. برای تشخیص شت کوین بودن پروژه کافی است به چند سوال در ارتباط با پروژه پاسخ داد. در ادامه این بخش این سوالات و نحوه تفسیر پاسخ آن‌ها را بررسی می‌کنیم. در واقع، در کنار پروژه‌ها و شرکت‌های جدی، هر بازاری جنبه سرگرم‌کننده‌ نیز دارد. در مورد بازار ارزهای دیجیتال، یک بخش میم وجود دارد که از میم کوین‌ها تشکیل شده است که به آن شت کوین نیز می‌گویند.

در اینگونه مواقع اختلالات زیادی را می بینید، که خود را به دروغ شخصیتی خاص معرفی می کنند که آن شخصیت را ندارند و ادعا می‌کنند کسی هستند که در واقع نیستند. اگرچه قدمت لزوما دلیلی بر ارزشمندی یا بی‌ارزشی یک پروژه نیست اما توجه به این متغیر کمک می‌کند تا واقعیت‌های مرتبط با یک پروژه برملا شود. فرض کنید یک پروژه ارز دیجیتال قدمت 8 ساله دارد و برای رقابت با اتریوم ایجاد شده است. بنابراین، برای تشخیص شت کوین بودن یک پروژه ارز دیجیتال اولین قدم بررسی اهداف آن و راه‌کارهایی است که برای رسیدن به آن اهداف ارائه کرده است. طبیعی است که برای این که متوجه نوآوری پروژه شوید نیاز است که ابتدا با بسیاری از انواع ارزهای دیجیتال و کارهایی که در حوزه‌‌های مختلف انجام می‌شود آشنایی نسبی داشته باشید.

برای مثال توکن یونی یک توکن حاکمیتی در یونی سواپ است که به دارندگان حق رأی می‌دهد. به عنوان مثال دوج کوین تا مدت‌ها پس از ایجاد و شروع روند رشد خود در صرافی های بزرگی مثل بایننس جایی نداشت. برای اطلاعات بیشتر در مورد شت کوین، به مقاله شت کوین چیست؟ مراجعه کنید.

  • برخی از این میم‌کوین‌ها توجه زیادی را به خود جلب کرده‌اند و به بخشی از بزرگترین ارزهای دیجیتال موجود تبدیل شده‌اند که سردسته آنها دوج کوین و شیبا اینو هستند.
  • با توجه به این توضیحات، شاید برای شما جالب باشد که کوینی با نام شت کوین نیز در این حوزه وجود دارد؛ اما ارزش آن پس رشد ناگهانی، به صفر دلار رسیده است و سرمایه خیلی از افراد را بر باد داده است.
  • خیلی از افرادی که این مقاله را از ابتدا تا انتها مطالعه کرده اند، شاید در یکی از شت کوین های عصر حاضر سرمایه گذاری کرده باشند اما روحشان هم از این موضوع بی خبر است.
  • و با وجود هزاران ارز دیجیتال، شکی نیست که رمزارزها به یک پدیده رو به رشد تبدیل شده‌اند.
  • همانطور که از نامش پیداست، همسر شیبا بر حقوق زنان تمرکز می‌کند.
ارز دیجیتال شیبا اینوپس از موفقیت دوج کوین، ارز شیبا اینو به عنوان یکی دیگر از توکن‌های میم معرفی شد. برای یک معامله‌گر ارز دیجیتال یا سرمایه گذاری که به بازار می‌تواند با خیال راحت زمان درست را برای خرید و فروش انتخاب کند و سود بسیار زیادی از آن ببرد. البته که اگر فردی که به بازار مسلط نیست این کار را انجام دهد، خسارت آن می‌تواند جبران ناپذیر باشد. مسلط نبودن به بازار می‌تواند باعث شود شما ضرر مالی زیادی را تجربه کنید. از آن‌جا که قیمت شت کوین‌ها معمولا در حد چندهزارم دلار است؛ برای پرداخت‌های خرد و دادن پاداش در شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌شوند.

فروش اندیکاتور حرفه‌ای