آموزش علوم غریبه ایران هیپنوتیزم مرکز پخش کتابهای استاد کابوک | maktabdata

چقدر احمقانه است که فکر کنیم سنت پتکا یا سنت سرگیوس رادونژ به یک علوم غریبهگر سیاه شده گوش می دهد و آرزوهای ماورایی مقدس او را برآورده می کند، یا اینکه یک فالگیر بدوی و نادان والاشی ارتباط مستقیمی با مقدسین دارد تا آنچه را که با بهشت ​​مرتبط است حل کند. همچنین بسیاری از پیامبران و روشن بینان هستند که متقاعد شده اند که اولیاء الهی بر آنها ظاهر می شوند و حقایق و رؤیا را به آنها می گویند. فالگیرها و علوم غریبهگران فقط با شیاطین ارتباط برقرار می کنند، فقط آنها به آن ایمان نمی آورند و توبه می کنند. ما ارتدوکس‌ها به آزادی و اراده دیگران احترام می‌گذاریم و هیچ مؤمن ارتدوکس واقعی کاری نمی‌کند که با اعمال علوم غریبهیی به کسی آسیب برساند، زیرا علوم غریبه می‌خواهد کسی برخلاف میل او بر کسی حکومت کند، بر کسی حکومت کند.

کتاب ارابه خدایان اریک فون دانیکن

آموزش علوم غریبه ایران هیپنوتیزم مرکز پخش کتابهای استاد کابوک | maktabdata

کسانی که در گناه هستند، بیشتر در معرض حمله علوم غریبه هستند، برخی بیشتر و برخی کمتر. در بیشتر موارد، خداوند خداوند ما را از تأثیرات علوم غریبهیی محافظت می کند، زیرا اگر تعداد افراد بت پرست و چنین اعمال ماورایی مقدس سیاه در بین مردم نبود، علوم غریبه همیشه کار می کرد و همه ما مدت ها پیش گم می شدیم. شیاطین به عنوان موجودات آسمانی دانش بیشتری نسبت به انسان ها و قدرت بیشتری دارند، آنها اغلب می توانند تا حدی چیزها را از قبل بدانند. آنها علوم غریبهگر را از زندگی گذشته مردی که در جلسه با آنها است آگاه می کنند، زیرا این دانش توسط شیاطینی به او منتقل می شود که فرد را تعقیب و حمله می کنند و تمام زندگی او را می اموزش علوم غریبه از پایه دانند. بسیاری از پیشگویی های رایج، مانند پیشگویی های نوستراداموس، همه کار ارواح ماورایی مقدس است، آنها پیامبران خدا نیستند. از این رو، روانشناسان و پیشگوها زندگی گذشته را کاملاً حدس می زنند، اما هرگز آینده را به طور کامل حدس نمی زنند، فقط برخی جزئیات را.

باشگاه ورزشی

ارائه تعریفی دقیق و مورد قبول از انرژی درمانی مثل این است که بخواهید تعریفی دقیق و مورد قبول از علم ریاضی داشته باشید . به علاوه قرار گرفتن در حوزه علوم متافیزیک نیز بر پیچیدگی آن می افزاید . در این مورد خاص به شخصی میگن که انرژیش جوریه که می تونه واسطه بین روح و دنیای مادی باشه .

برونفکنی یا پرواز روح تجربه ای بوده که از زمان های خیلی دور، برای برخی افراد رخ میداده است. در این تجربه شما احساس میکنید که جدا از بدن هستید و ممکنه بدن خودتون رو جدا از خودتون ببینید . بسیاری عقیده دارند که علم آسترولوژی یادگیری از مردم بابل و کلدانیان قدیم است . توضيح اين علوم در «الميزان» علامه طباطبایی ، در جلد اول صفحه 246 نيز بيان شده است.

  • پایگاه اینترنتی دانلود رايگان كتاب تك بوك در ستاد ساماندهي سايتهاي ايراني به ثبت رسيده است و بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.
  • بنابراین آسترونومی علمی است که جنبه کاملا طبیعی داشته و مبتنی بر قوانین شناخته شده علمی است .
  • بسیاری به نظریه خلقت معتقدند و برخی دیگر نظریه تکامل را دلیل منطقی وجود انسان ها می دانند.
  • این دعای مغفرت برای دشمن، تمام ارواح ماورایی مقدس را که در پس زمینه هستند و منتظرند از طریق ترس و کینه شما به درون روح شما نفوذ کنند، سرخ می کند.
هیچ سحر و علوم غریبهی در مورد انسان مؤمنی که با تقوا زندگی می کند، عمل نمی کند، مگر طبق برنامه خاص خداوند، زمانی که خداوند به شیاطین اجازه حمله به انسان را می دهد تا انسان به علم و آرامش روحی دست یابد، دانشی که بعداً به شاگردان خود منتقل می کند. از طریق رویارویی با شیاطین، هنگامی که خداوند از او محافظت می کند و با دعا، شخص آماده می شود تا ذهن آرام خود را تقویت کند و قدرت روح القدس را دریافت کند که بعداً شیاطین را شفا می دهد و بیرون می کند. بسیاری از مقدسین مورد حمله شیاطین قرار گرفتند، برخی از آنها به معنای واقعی کلمه مورد ضرب و شتم شیاطین قرار گرفتند و واقعاً صدمه دیدند، اما به اذن خدا این بود که برای قدیس منفعت معنوی داشته باشد. اما انسان متقی عادی مورد حمایت فرشتگان خدا و لطف خداوند قرار می گیرد و شیاطین نمی توانند به سراغ او بیایند مگر زمانی که شروع به گناه کند و گناه را بر خود بکشد.

کتاب