آموزش زبان انگلیسی با ۱۰۰ درس رایگان صفر تا صد+جزوه چرب زبان | zabannew

اگر علاوه بر زبان مادری خود زبان دیگری را می شناسید، یادگیری زبان انگلیسی آسان تر می شود (مهم نیست که زبان نمایش پیوند مادری شما چیست). دلیلش این است که قبلا مغز خود را برای انتخاب الگوهای زبان جدید آموزش داده اید. به عبارت دیگر پس از یادگیری یک زبان جدید، یادگیری زبان های جدید بعدی آسانتر خواهد شد و حتی اگر زبان (های) یاد گرفته شده شبیه انگلیسی باشد خیلی بهتر است. زبان انگلیسی (English language) یک زبان با ریشه غرب آلمانی است که برای اولین در اوایل قرون وسطا در انگلستان مورد استفاده قرار گرفت و در حال حاضر یکی از زبان های رایج جهان است. زبان انگلیسی تنها زبان رسمی یا یکی از زبان های رسمی حدود 60 کشور مستقل است. این زبان به صورت وسیع در کشورهای انگلستان، ایالات متحده، کانادا، استرالیا، ایرلند و نیوزیلند صحبت می شود.

  • نسیبه جان
    از حُسن نظر شما متشکرم و خوشحالم که هم از کلاس های مجازی و هم از کلاس های حضوری رضایت داشتید.
  • تمام مطالب این وبسایت به وسیله نویسندگان وبسایت ترجمه، تالیف یا آماده سازی شده و هرگونه کپی برداری یا استفاده تجاری از آن ممنوع است.
  • عامل بسیار مهم در مورد نرم افزار ها و اپلیکیشن ها این است که تنوع محصولات در این زمینه بسیار زیاد است و همین موضوع انتخاب یک اپلیکیشن استاندارد و کارآمد را سخت می کند.
  • اگر قصد دارید در جمعی که وارد شده اید یا هنگام ملاقات یک فرد مهم خود را معرفی کنید با ما همراه باشید تا با روش اصولی معرفی کردن خود به انگلیسی را به شما آموزش دهیم.
  • در داخل فلش کارت ها، نکاتی ضروری نیز گفته می‌شود که می‌تواند برای شرکت در آزمون‌هایی مثل تافل، آیلتس و GRE کمک حال شما باشد.

می توانید از کلمات سخت در انگلیسی که در این مطلب آمده اند برای صحبت کردن در سطحی پیشرفته تر استفاده کنید. زمان گذشته استمراری در زبان انگلیسی برای این به کار می رود که بگویید “داشتم فلان کار را می کردم”،  شما به یک پروسه موقتی و لحظه انجام یک کار در گذشته می پردازید. اگر میخواهید برای قدردانی از کاری که فردی برای شما انجام داده است تشکر کنید.در این آموزش انواع تشکر کردن در انگلیسی در حالت رسمی و غیر رسمی را آورده ایم. در این مقاله سوال رایج انگلیسی را که بسیار در زندگی روزمره کاربرد دارد را به همراه 5 نمونه پاسخ برای هر سوال برای شما آماده کردیم که بتوانید به این سوالات پاسخ دهید. اردو به عنوان یک درس اجباری تا دبیرستان در هر دو سامانه دبیرستان‌های انگلیسی و اردو تدریس می‌شود و همچنین انگلیسی پاکستانی زبان دوم کشور پاکستان است.

آموزش زبان انگلیسی با ۱۰۰ درس رایگان صفر تا صد+جزوه چرب زبان | zabannew

اگر هیچ اطلاعاتی از زبان انگلیسی ندارید، بهتر است ابتدا سراغ اپلیکیشن‌های کودکان بروید و مقداری دانش ابتدایی از زبان انگلیسی را به دست بیاورید. اما اگر می‌خواهید که یک اپلیکیشن همه کاره را برای یادگیری زبان انگلیسی نصب نمایید، بهتر است به سراغ اپلیکیشن‌های جامع و یا اپلیکیشن زبانشناس بروید. برای استفاده از اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی مثل رزتا استون و Busuu، نیاز به پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه است که با توجه به شرایط اقتصادی کشورمان، تبدیل به هزینه هنگفتی می‌شود. اما در صورت توان پرداخت هزینه، استفاده از این اپلیکیشن‌ها می‌تواند برای شما مفید باشند. الان که در حال خواندن این مقاله هستید، به احتمال زیاد یا از کلاس‌های زبان انگلیسی خسته شده‌اید و یا نمی‌دانید کدام اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی واقعا می‌تواند به شما کمک کند. ما در این مقاله به شما بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی در هر زمینه‌ای مثل مکالمه زبان انگلیسی، یادگیری لغات و… را برایتان معرفی خواهیم کرد تا بتوانید با توجه به نیازهایتان، انتخاب خوبی را در این زمینه داشته باشید.

آموزش زبان انگلیسی با زبان فارسی

هر درس شامل یک فیلم کوتاه و سوالاتی است که زبان آموز پس از مشاهده فیلم باید به سوالات پاسخ دهد. همواره باید پس از شنیدن گوشه ای از اخبار یا فیلم از خود سوالاتی نظیر چرا، کجا، کی و … این روش به شما کمک می کند تا در رسیدن به هدف خود به نتیجه سریع تری دست یابید.

مهمترین اپلیکیشن های آموزش زبان فارسی به انگیسی

این اپلیکیشن یک افزونه‌ی کیبورد بر روی گوشی‌ها است که پس از نصب آن و ارائه دادن دسترسی‌های لازم به این برنامه، می‌توانید از آن برای تصحیح گرامر زبان‌هایی مثل انگلیسی، عربی، اسپانیایی، آلمانی و… استفاده کنید. می‌توانید در این اپلیکیشن واژه موردنظر خود را به همراه معنا در فلش‌کارتی وارد کرده و برای مرور به سراغ آن بروید. از ویژگی‌های قابل‌توجه این اپلیکیشن امکان اضافه کردن صوت، تصویر و متن به هر فلش‌کارت است که مرور، تلفظ و مفهوم هر واژه به‌طور موثرتری امکان‌پذیر می‌شود. استفاده از جعبه لایتنر یا فلش‌کارت هوشمند یکی از موثرترین روش‌ها برای یادگیری بلندمدت واژگان زبان انگلیسی محسوب می‌شود. استفاده از اپلیکیشن معروف و قدرتمند انکی به‌تمامی کسانی توصیه می‌شود که از فراموشی واژگان انگلیسی به ستوه آمده‌اند.